Для замовлення будь-якої продукції для академічного веслування звертайтеся на електронну адресу:

info@filippi.com.ua

або за телефонами:

+38 (067) 215-00-78

Про компанію

Це славна історія з багатими традиціями, яка триває протягом уже багатьох років і поклала початок безперервним інноваціям та успіхам в галузі виробництва гоночних човнів для академічного веслування професійного рівня, який став згодом символом міжнародного бренду.
Pilippi - це безкорислива самовіддача і пристрасть, що породжує справжні шедеври.
У місті Donoratico, в двох кроках від моря, розташована судноверф Filippi, де щодня проектуються і конструюються знамениті біло-сині гоночні човни. З 1980 року ми пройшли довгий шлях, дійшовши до Олімпіади ... постійно зберігаючи недоторканими цінності, що лежать в основі нашої компанії, і виводячи їх за межі Італії і поєднуючи їх з високою якістю матеріалів і технологією, котрі крокують в ногу з часом.
На сьогоднішній день наша компанія є постачальником федерацій усього світу і саме завдяки їм і їхнім членам ми маємо можливість продовжувати рости і поліпшуватися, пропонуючи такі послуги, як індивідуальні  гоночні човни.

 

Контакти:

+38 (067) 215-00-78


info@filippi.com.ua

skype: rowingskype

Форма зворотнього зв’язку:

Професійне спорядження для академічного веслування: човни, весла, тренажери, одяг, електронні пристрої та ін. Прямі поставки від виробників.

Официальный представитель Filippi в Украине © Rowing, 2016. Все права защищены.

Яндекс.Метрика