Для замовлення будь-якої продукції для академічного веслування звертайтеся на електронну адресу:

info@filippi.com.ua

або за телефонами:

+38 (067) 215-00-78

Про тренажер

Нові та вдосконалені тренажери для академічного веслування RP3
Наступне покоління RP3 веслувальних тренажерів є найбільш вдале, надійне і злагоджене, ніж будь-коли раніше. Тренажер RP3 також має новий навчальний додаток для планшету / смартфону, який досконало надає аналітичні дані що робить навчання і поліпшення вашого результату простіше і зрозуміліше.
Це єдина машина в світі, яка дійсно імітує динаміку гоночного стилю Shell Free ніби течія на воді. Основний каркас  імітує човен і ковзає імітуючи воду. Це моделювання відбувається через спосіб зміщування маси на верхній частині панелі в якості сили, що прикладається до вентилятора за допомогою веслярів. Сидіння також вимагає балансу, змушуючи веслярів контролювати своє тіло, так як вони повинні це робити в човні.

Тренажер RP3 в Украине купить

У нас вы можете заказать любую комплектацию тренажера для академической гребли, мы осуществляем доставку напрямую от производителя. Благодаря тесным профессиональным контактам с заводом, мы имеем эксклюзивное право поставлять этот спортивный тренажер в Украину. Также мы предоставляем:

  • лучшую цену на тренажер для гребли
  • пред- и послепродажную консультацию
  • помощь в установке и настройке параметров
  • сервисное обслуживание и гарантия от производителя

Контакти:

+38 (067) 215-00-78


info@filippi.com.ua

skype: rowingskype

Форма зворотнього зв’язку:

Професійне спорядження для академічного веслування: човни, весла, тренажери, одяг, електронні пристрої та ін. Прямі поставки від виробників.

Официальный представитель Filippi в Украине © Rowing, 2016. Все права защищены.

Яндекс.Метрика